Senior Bledsje editie maart 2018

Het voorjaar komt er aan… carnaval ligt achter ons en de paashaas is komende. Een vrolijk paasfeest gewenst!

In deze uitgave bijzondere aandacht voor de bibliotheek, die gaat verhuizen. Nadrukkelijk ook in beeld, de voortgang bij ’t Stift en de vorderingen bij het Westhoes in de wijk Heilust. Ons voorblad geeft een prachtige foto van Hoeve Nieuw Ehrenstein, de restauratiewerkzaamheden in de Anstelvallei vorderen gestaag. Verder ook aandacht voor de column van d’r Battraaf!

Ons blad start zijn 19e jaargang, toch uniek te noemen. Ook dit jaar proberen wij u als redactie te blijven informeren over allerlei zaken die belangrijk zijn voor de ouderen in onze gemeente, Genoemd mogen worden informatie betreffende de gemeenteraadsverkiezingen, de gehandicaptenkaart, belastinghulp, enzovoort. 

Wij stellen reacties van u als lezers bijzonder op prijs, dus schroom niet om te reageren. Ook zijn suggesties betreffende ons blad van harte welkom. U kunt deze richten aan redactieseniorbledsje@impulskerkrade.nl

Veel leesplezier.

De redactie

 

In deze uitgave o.a.

 • Heaven or Hell
 • Stichting Wensulance
 • Geslaagde informatiebijeenkomst WMO
 • Limburgse aspergesoep
 • Woonzorg Elisabeth Stift
 • Stemmen is geen plicht, maar een recht

Lees al deze onderwerpen en meer hier:

Senior Bledsje Editie Maart 2018


 • jdubbelman schreef:

  Beste heer Hendriks,

  Ik heb uw vraag doorgestuurd aan de redactie van het Senior Bledsje. Zij zullen uw vraag beantwoorden.

  Met vriendelijke groet,

  Jessica Dubbelman
  Communicatiemedewerker

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

 

Impuls Kerkrade © 2015 - Creatief ontwerp door Marc Bijl - Technische realisatie door Xlab