Senior Bledsje editie december 2017

De bladeren vallen rijkelijk van de bomen, we gaan ons opmaken voor de winter die aan de deur klopt.

De voorpagina van ons blad laat de schapen zien die op weg zijn naar hun stal, het wordt… winter. In dit jaargetijde komen ook de feestdagen in zicht. Wij sluiten ons aan bij de goede wensen van onze burgervader Jos Som en wethouder Leo Jongen.

In deze uitgave wederom aandacht voro een hobby van één van onze lezers. Het Tieëkezinge en het Carnaval voor Senioren komen ook aan bod, raadpleeg de activiteitenagenda. Verder natuurlijk veel informatie over belastinghulp, cliëntondersteuning, tegemoetkoming sociale- en culturele activiteiten, Center Court, e.a.

Onze redactie kent ook een aantal wijzigingen. Toos Derksen en Pierre Hanssen, beide vrijwilligers die aan de wieg stonden van ’t Senior Bledsje gaan een stapje terug doen. Wij danken Toos en Pierre voor al hun inzet voor ons blad. Tijdens een interne bijeenkomst hebben wij beiden in het zonnetje geplaatst. Mevrouw Annemie Housen-Donners en de heer Wiel Paffen, namens de Centrale voor Ouderen, komen ons team versterken. Veel succes.

Wij wensen u wederom veel leesplezier, mooie feestdagen en een gezond en voorspoedig 2018. Tot volgend jaar!

 

In deze uitgave o.a.

  • Eenzaamheid, wat doen wij eraan?
  • Jachtschotel van kruidig rundvlees
  • Geen Paniek – D’r Battraaf

Lees hier de uitgave van december 2017


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

 

Impuls Kerkrade © 2015 - Creatief ontwerp door Marc Bijl - Technische realisatie door Xlab